مرکز EOC
EOC یا مرکز هدایت عملیات بحران دانشگاه، مکانی است که در آن کلیه ارکان دانشگاه (ستاد مرکزی حوادث غیر مترقبه دانشگاه) گرد یکدیگر آمده و با استفاده از کلیه منابع و استعدادهای دانشگاه نسبت به اقدام شایسته مبادرت می‌ورزند. یک EOC توانمند مکانی است که بتواند کلیه استعدادهای خود را در دسترس داشته باشد تا با استفاده از آن قادر باشد نسبت به رفع و یا کاهش مشکلات و معضلات پیش آمده اقدام نماید.


 
به همین منظور و باتوجه به دستورالعمل شماره 181359/401 مورخه 25/12/1389 پس از انجام مقدمات کار این مرکز در اول اردیبهشت 91 کار خود را آغاز نمود.

 
دانشگاه یکی از اعضای هیات رئیسه دانشگاه به عنوان «مدیر آنکال» و و در سطح پائین تر یکی از مدیران میانی دانشگاه به عنوان «مدیر کشیک» وظیفه رصد و مانیتورینگ حوادث ویژه و بحران های مرتبط با نظام سلامت استان را بر عهده دارند و چنانچه نا هماهنگی در انجام وظیفه واحد های عملیاتی بوجود آید به عنوان بالاترین مرجع تصمیم گیر وارد عمل شده و هماهنگی های لازم را به عمل می آورند.
هم اکنون EOC تحت نظارت آقای دکتر زینالو ریاست محترم دانشگاه به عنوان «رئیس EOC» و با مدیریت علی فخار سلیمانی به عنوان «مدیر EOC» فعالیت می نماید. فعالیت EOC به صورت 24 ساعته بوده و در برنامه کشیک EOC هر روز در سطح مدیریت کلان 

 
جهت اطلاع بیشتر به  «EOC جزوه توجیهی» مراجعه فرمائید.
 
فايلها
EOC.pdf 852.952 KB