اخبار
اورژانس استان قزوین، مراقب سلامت راهپیمایی کنندگان روز قدس بود
صبح روز دوم تیر 1396 و مصادف با آخرین روز از ماه مبارک رمضان و روز قدس، کارکنان اورژانس 115 استان قزوین همگام با مردم غیور و همیشه در صحنه، حضور یافتند و با ارائه خدمات سلامت، طبق روال هر سال، همراه آنان بودند.
دکتر پیمان نامدار، رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان قزوین در این رابطه گفت: در این روز به یاری خداوند، مرکز فوریت های پزشکی استان قزوین با مستقر کردن آمبولانس ها و تکنسین ها، خدمات سلامت خود را به عموم مردم ارائه کرد.
دکتر نامدار عنوان کرد که در شهرستان قزوین با تعداد پنج آمبولانس در مسیرهای راهپیمایی و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و سه دستگاه موتور آمبولانس و تعداد 20 تکنسین، ارائه خدمت شد. وی افزود: در تمامی شهرستان ها، بخش ها و روستاهای استان، مانند: آبیک، تاکستان، البرز، محمدیه، بوئین زهرا و الموت نیز خدمات سلامت به مردم ارائه شد.
دکتر نامدار اظهار کرد: در این روز، ماموریت و یا حادثه خاصی گزارش نشد و به یاری خدا، راهپیمایی کنندگان در صحت و سلامت به کار خود پایان دادند. همچنین مرکز فوریت های پزشکی با همکاری بسیج جامعه پزشکی، در مسجد النبی (ص) قزوین با برپایی ایستگاه سلامت، ضمن اندازه گیری رایگان فشار خون، به مردم، مشاوره درمانی با حضور پزشک و تکنسین ها ارائه کرد.