پایگاه اورژانس جدید الاحداث دانسفهان با حضور فرماندار بوئین زهرا افتتاح شد

1398/11/21 دوشنبه

صبح روز 21 بهمن ماه 1398 مصادف با دهه فجر انقلاب اسلامی پایگاه اورژانس 115 جدیدالاحداث دانسفهان که زمین پایگاه توسط خیرین محترم  اهدا و ساخته شده بود با حضور فرماندار محترم  شهرستان بوئین زهرا، رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ، مسئولین سپاه ، نیروی انتظامی و سایر مقامات دانشگاه علوم پزشکی افتتاح گردید.

دکتر سهیل سلطانی رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان قزوین گفت: زمین ساختمان که از طرف خیرین  دانسفهان آقایان حاج غلامرضا قموشی و حاج علیرضا خجسته اهدا شده بود توسط بازماندگان مرحوم آقای حاج حسن قموشی رامندی با هزینه پانصد میلیون ریال از طرف ایشان شروع به ساخت گردید و با پرداخت الباقی هزینه توسط دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین ساخت و تجهیز گردید.

دکتر سلطانی اظهار کرد، این پایگاه دارای 300 متر زمین و 120 متر بنا می باشد و همچنین یک دستگاه آمبولانس بنز 315 با تمامی تجهیزات، در دوره های قبل تحویل پایگاه شده بود.

روابط عمومی دانشگاه و مرکز اورژانس 115 ضمن تقدیر و تشکر خالصانه از خانواده محترم خیرین گرانقدر جهت قدم نهادن در چنین راه پر خیر و برکتی، سلامتی برای خودشان و طلب آمرزش برای خانواده مرحومشان را از خداوند منان مسئلت دارد.