• ساعت : ۸:۳۳:۵۱
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ 
  • کد خبر : ۲۸۶۹
فوت و مفقود شدن هموطنانمان در سیلاب آوج و الموت

فوت و مفقود شدن هموطنانمان در سیلاب دیشب در آوج و الموت 
دکتر سلطانی رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان قزوین:
در سیلابی که درشب گذشته به دنبال بارش باران در استان قزوین در مناطق الموت و آوج رخ داد متاسفانه تعدادی از هموطنان فوت و سه مفقودی بر جای گذاشت.
دکتر سلطانی رئیس اورژانس : در سیلاب  تعدادی از مردم در منطقه آوج بر اثر وقوع سیل جان خود را از دست دادند و یک نفر آقا ۶۵ ساله متاسفانه مفقود می باشد که جستجو برای پیدا کردن ایشان هنوز ادامه دارد.
ایشان در ادامه افزود : در منطقه الموت بر اثر سیل در شب گذشته یک آقا ۶۵ ساله به دنبال ترس از وقوع سیلاب دچار ایست قلبی - تنفسی گردیده است و دو نفر در اثر سیلاب در این منطقه نیز مفقود شده اند که جستجو برای پیدا کردن آنها نیز ادامه دارد.
رئیس اورژانس قزوین : در بارش های شب گذشته که منجر به جاری شدن سیلاب شد سریعا سیستم واکنش سریع  و مدیریت بحران دانشگاه فعال گردید .آقای امیری و آقای حسن زاده معاون مرکز و سرپرست شیفت مرکز در مرکز هدایت عملیات ،  آقای افتخاری مسئول شهرستان آوج ، آقای شعبانی مسئول شهرستان تاکستان ، در مناطق خود جهت اقدامات مورد نیاز در بحران حضور پیدا کردند. اتوبوس آمبولانس در منطقه تاکستان به حالت آماده باش حضور پیدا کرد.
دکتر سلطانی در ادامه افزود : در سیلاب شب گذشته علاوه بر آماده باش بودن پرسنل حاضر در شیفت ۵ دستگاه آمبولانس همراه با کارشناسان مرکز فوریتهای پزشکی در مناطق آوج و الموت حضور پیدا کردند.
لازم به ذکر است که آماده باش مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان قزوین تا اطلاع ثانوی به صورت آماده باش کامل در این مناطق می باشد.
روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان قزوین

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.9.0
    V6.0.9.0